O firmie

Our Story
Generalny wykonawca w Małopolsce

Historia firmy

Firma RUKO została założona w 2009 roku w Krakowie przez Krzysztofa Korzenia i Pawła Rusnaka, absolwentów Politechniki Krakowskiej. Jak wiele firm budowlanych zaczynała od małych projektów, lecz dzięki nakładom ciężkiej i solidnej pracy, zdobyła znaczący potencjał techniczny i odpowiednie umiejętności, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Inwestując w rozwój, poszerzając swoje struktury, park maszynowy oraz udział w rynku, firma RUKO gwarantuje profesjonalne podejście do każdego projektu, wysoką jakość wykonywanych usług, a także terminową realizację inwestycji. Realizujemy inwestycje na terenie Małopolski. Współpraca ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami pozwala w skuteczny i szybki sposób realizować powierzone zadania.

Zespół RUKO

Dlaczego my?

RUKO Sp. z o.o. to nie tylko doświadczenie gromadzone kilkanaście lat. To przede wszystkim zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników.  Doświadczona i wykwalifikowana kadra kierownicza jak i wykonawcza elastycznie dopasowuje się do oczekiwań Inwestorów i wymogów rynku budowlanego. Nieustannie dbamy o solidną i terminową realizację zleceń, zawsze z gwarancją wysokiej jakości.

Wiedza i doświadczenie

Firma  posiada właściwą i niezbędną do realizacji wiedzę i doświadczenie, jak również potencjał techniczny i wysoko kwalifikowaną kadrę kierowniczą  oraz wykonawczą.

Zadowoleni klienci

Sukcesy firmy poparte są referencjami zadowolonych klientów oraz dobrą opinią na rynku.

Gwarancja wysokiej jakości

Firma RUKO zapewnia solidną i terminową realizację zleceń, zawsze z gwarancją wysokiej jakości. Sukcesy firmy poparte są referencjami zadowolonych klientów oraz dobrą opinią na rynku.

RUKO specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji z zakresu budownictwa:

  • mieszkalnego
  • biurowego
  • przemysłowego
  • użyteczności publicznej
  • drogowego
  • obiektów sportowych
  • obiektów zabytkowych

Generalne wykonawstwo

Prowadzimy kompleksową realizację obiektów budowlanych kubaturowych, począwszy od konsultacji projektu wykonawczego, przez kompleksową realizację obiektu “pod klucz”.

Roboty wykończeniowe

Nasze drobiazgowe podejście do budownictwa to gwarancja najwyższej jakości wykończenia. Podejmujemy się realizacji kompleksowych prac wykończeniowych obiektów kubaturowych.

Roboty budowlane

Realizujemy każdy etap inwestycji budowlanej, w związku z tym jesteśmy gotowi na podjęcie konkretnych zadań przy realizacji inwestycji budowlanej.